Twórz z nami Furpile!


Masz ciekawe zainteresowanie, hobby, wiedzę lub umiejętności? Masz coś, co może pomóc w dobrej zabawie? A może chcesz nam pomóc w organizacji? Zapraszamy do współtworzenia pierwszej edycji konwentu Furpile!

 

PROPOZYCJE ATRAKCJI


Jest coś, co chciałbyś zobaczyć na Furpile 2021? Jakaś atrakcja, może punkt programu?  Chcemy usłyszeć Twój głos! Wypełnij ten formularz, jeżeli chcesz nam podsunąć pomysł na organizację jakiegoś punktu. Możesz to zrobić anonimowo! (jedynie Google zbiera o was dane, ale my do tego dostępu nie mamy)

Jeżeli wolisz skontaktować się z nami bezpośrednio, zapraszamy do kontaktu z @zgrate na Telegramie, [email protected] lub poprzez formularz kontaktowy.

 

NABÓR NA PRELEGENTÓW


Jeżeli chcesz zorganizować jakiś punkt programu lub atrakcję, zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się tutaj. Po otrzymaniu zgłoszeń wytypujemy najciekawsze propozycje i skontaktujemy się z wami w sprawie przeprowadzenia odpowiednich punktów :D

W razie wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu z osobą odpowiedzialną za Program i Atrakcje: @zgrate na Telegramie, [email protected] lub poprzez formularz kontaktowy.
 

NABÓR NA HELPERÓW


Jeżeli chcesz zostać helperem i pomóc nam w zorganizowaniu imprezy, zapraszamy do wypełnienia formularza znajdującego się tutaj.

W razie wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu z osobą odpowiedzialną za Helperów: @Assaltpl na Telegramie, [email protected] lub formularz kontaktowy.