Najważniejsze informacje


 

KIEDY? Przyszłość...
GDZIE? Hotel Antonińska, ul. Jana Ostroroga 8A, 64-100 Leszno

 

REZERWACJA MIEJSC W POKOJACH


Aby mieć możliwość zajęcia miejsca w pokoju w hotelu, należy skorzystać z modułu na naszej stronie. Aby to jednak było możliwe, należy posiadać aktywne konto użytkownika oraz mieć opłaconą akredytację w kwocie 100 zł.

Płatności za usługi hotelowe (pokoje, obiadokolacja) są płatne osobno — bezpośrednio na wskazane konto bankowe hotelu.

 

REJESTRACJA NA TEREN KONWENTU


Gdy uczestnik dotrze na teren konwentu, musi on przejść jednorazową rejestrację. W trakcie tego procesu dane z dowodu osobistego uczestnika zostaną porównane z tymi, które zostały przez niego wpisane w systemie w celu potwierdzenia tożsamości oraz pełnoletności uczestnika. Wymagane będzie podpisanie oświadczenia o braku kontaktu z osobami zarażonymi COVID-19 (szczegóły w zakładce "zasady epidemiologiczne"), a także znajomości regulaminu oraz zasad epidemiologicznych. W tym czasie uczestnik otrzyma identyfikator i inne ewentualne upominki. Informacje na temat godzin rejestracji będą podane w późniejszym czacie.

 

IDENTYFIKATORY (BADGE)


Uczestnicy otrzymają unikalne identyfikatory, które umożliwiają ich rozpoznanie i potwierdzenie prawa do przebywania na terenie konwentu. Należy zawsze mieć go na wierzchu i udostępnić do okazania organizatorom oraz obsłudze konwentu.

System rejestracji umożliwia upload własnego awatara, który potem zostanie umieszczony na identyfikatorach. Minimalną rozdzielczością takiego awatara jest 600 × 600 px — gwarantuje to, że obraz nie będzie rozmyty. Pliki PNG (z przeźroczystością) są akceptowane, jednak pod spód będzie podłożone tematyczne tło. W przypadku braku wysłania obrazka na czas zostanie wydrukowany domyślny.

 

REZYGNACJA Z UCZESTNICTWA


W sytuacji, gdzie zarejestrowany uczestnik nie będzie w stanie uczestniczyć w konwencie, bądź też dobrowolnie z niego zrezygnuje (a mamy szczerą nadzieję, że tak się nie stanie), można skontaktować się z organizatorem celem przepisania wpłaconych środków innej osobie lub ich zwrot.